Top Ten

Top Ten filmów 2016, właściwie nie Top Ten ale Top Twelve. W tym tekście podsumuje rok 2016 pod względem filmów. Kolejność jest tu przypadkowa z wyjątkiem numeru jeden. Opisałem w kilku słowach, co myśle o tych filmach. Jeśli czujesz niedosyt, większość filmów opisałem na swoim blogu, w tekście będą odnośniki, możesz sobie kliknąć i przeczytać pełną recenzję. A tych których nie opisałem? Znajdź recenzję i sam przeczytaj albo obejrzyj, nie bądź leniem. Oddychać też mam za ciebie?

Przełęcz ocalonych

Zrzut ekranu 2017-04-20 o 17.40.04

 

Jeden z lepszych filmów jakie widziałem w życiu. Nic dodać nic ująć. Honor, upór oraz odwaga. Wiara w swoje wartości pomimo przeciwności losu.

Batman vs Superman

Zrzut ekranu 2017-04-19 o 19.20.03

Początek historii ligi sprawiedliwych. Wiele osób krytykowało Ben’a Affleck’a w roli batman, mnie film się podobał i w roli batmana był jak najbardziej na miejscu.

Suicide Squad

Zrzut ekranu 2017-04-19 o 19.23.29

Jeden z lepszych filmów jakie widziałem w życiu pod względem doboru i znaczenia muzyki w filmie. Świetna kawałki, które stały się przebojami na całym świecie. Historia powiązania z serią Batmana i Supermana.

Księgowy

Zrzut ekranu 2017-04-19 o 19.20.48

Trzeci film na liście z Benem Affleck’iem, nie byłem w kinie, potem żałowałem. Ciekawa fabuła i kontekst braterskiej miłości.

Dlaczego on?

Zrzut ekranu 2017-04-19 o 19.29.04

Bardzo dobra komedia, momentami zwijałem się ze śmiechu. Daje też do myślenia.

Łotr 1

lotr

W sumie poszedłem żeby pójść. Film w ciekawy sposób uzupełnia fabułę Gwiezdnych Wojen. Film ma jedno z lepszych zakończeń w historii kina.

Dr strange

dr strange

Tym razem Marvel. Ciekawy film, pokazujący jak ambicja może czasem nas zgubić oraz jaki potencjał ma każdy z nas.

Capitan Ameryka: Wojna bohaterów

caiptan

Oprócz spider-man’a, który mi się nie podoba, Wojna bohaterów porusza ciekawy konflikt prawa i moralności. Dodatkowo film jest przesiąknięty scenami walki.

X-Men: Apocalypse

xmen

Bardzo duża ilość superbohaterów i akcji. W ciekawy sposób przedstawiony jest magneto i zmiana człowieka po utracie ukochanej, sceny kręcone niby w Polsce nie były kręcone z Polakami. Jean w końcu użyła swoich mocy w pełni i miała poświatę feniksa.

PitBull – oba

Zrzut ekranu 2017-04-19 o 19.30.58

Dobra polska produkcja, nie ma co pisać trzeba obejrzeć. Polskie realia przedstawione z dużą dawką humoru.

Dziewczyna z pociągu

pociag

Psychologiczny, niesamowity. Daje dużo do myślenia. Film o tym jak można psychicznie zniszczyć osobę i jak łatwo zatracić własną tożsamość.

To tyle w dzisiejszym Top Ten. Jakie są twoje top ten 2016 roku?

A ty biegnący za marzeniami, polubiłeś już mój Fanpage?

Dojechany

Coś o mnie.. Hm.. Bloger,  Youtube’r, coraz mniej przejmujący się opinią innych, goniący za marzeniami szczęśliwy chłopak. O czym jest mój blog i kanał na youtubie? W zależności od mojego nastroju, który jest dużą zmienną w tym równaniu. Raz lubię ciężko pracować, a raz wyluzować się i obijać przez cały dzień, patrząc w sufit i myślec o innym świecie. Jednego dnia lubię horrory, po których strach iść kinowym korytarzem, innego zaś wolę komedie, na których będę się beztrosko śmiał, jak kilkuletni chłopczyk. Innymi dniami  spędzam dnie na oglądaniu batmana albo supermana. Zobaczycie tu recenzje takich aut, które dużo palą, a ich silniki zapewniają niesamowite emocje, innego dnia będę prezentował małe autka, które mało palą i bardziej są dedykowane kobietom. Robię to na co mam ochotę i kiedy mam na to ochotę, na pewno moje teksty nie będą obiektywne. To mogę wam obiecać w ciemno. Bo ten blog będzie taki jaki Ja jestem, a nie jestem i nigdy nie byłem obiektywny. Zawsze taki sam, wyznający te same wartości i trzymający się tych samych zasad. Uważam takie zachowanie za strasznie nudne, a na pewno nie rozwijające, przynajmniej dla mnie jest. Mój blog przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie potrafią podjąć prostej decyzji - zawsze doszukując się drugiego dna.

Zobacz również

Dołącz do dyskusji