Rzucam ci wyzwanie

Uważasz, że jesteś wyjątkowy? Tak na poważnie, jesteś stworzony do wielkich rzeczy? Jesteś w stanie zarabiać dużo pieniędzy, być szczęśliwy i zwiedzać świat?

To bardzo przykre

Większość Polaków odpowie – nie. Tak na prawdę, nie wiem z jakiego powodu, tak bardzo w siebie wątpimy. Może jest, to spowodowane naszym wychowaniem, kulturą, podejściem. Sam do końca tego nie rozumiem. Przecież nie wszyscy na świecie mają takie podejście. Polak może zarabiać, żyć na wysokim poziomie, a i tak narzeka na rząd, policje i szefa. Czemu tak często narzekamy?

W Ameryce

Tracisz prace, żona cie zdradza, bank zabiera ci dom, na pytanie znajomego jak tam? Odpowiadasz – świetnie. Przecież w Ameryce, ludzie też mają depresje, problemy i choroby. Za oceanem, ludzie też umierają z powodu otyłości i złego trybu życia. Dlaczego jest taka różnica między nami? U nich jest zawsze wszystko świetnie, a u nas nie.

Patrząc wstecz

Mamy być z czego dumni. Przez lata znaczyliśmy bardzo wiele w europie, walczyliśmy w wojnach. Nigdy się nie poddawaliśmy, nawet jak inne kraje nie dawały nam już szans. Przegrywaliśmy bitwy, po czym się podnosiliśmy. Francuzi, Amerykanie dawno temu by się już poddali.

Tylko trzy dni 

Rzucam ci wyzwanie. Przez najbliższe trzy dni, nie wypowiadaj żadnych negatywnych słów. Jeśli uważasz, że jest do dupy, a ktoś się spyta jak jest? Powiedz – Jest ok. Tylko na prawdę w to uwierz, nie mów jest ok z miną przybitego psa, tylko z uśmiechem. Przez trzy dni, jak będziesz myśleć o tym, że jest do dupy, pomyśl ale przynajmniej jestem zdrowy (albo coś innego pozytywnego). Spróbuj przez te trzy dni, tylko trzy dni, mówić/myśleć same pozytywne rzeczy. Sam zobaczysz jak zaczniesz się czuć. Jutro wrzucę tekst, który pomoże ci w tym wyzwaniu. Pamiętaj też, że to wyzwanie ci pomoże, ale też jak nienawidzisz swojej pracy, to przemyśl czy warto dalej ją robić i koniecznie przeczytaj ten tekst.

A ty biegnący za marzeniami, podejmiesz wyzwanie?

Dojechany

Coś o mnie.. Hm.. Bloger,  Youtube’r, coraz mniej przejmujący się opinią innych, goniący za marzeniami szczęśliwy chłopak. O czym jest mój blog i kanał na youtubie? W zależności od mojego nastroju, który jest dużą zmienną w tym równaniu. Raz lubię ciężko pracować, a raz wyluzować się i obijać przez cały dzień, patrząc w sufit i myślec o innym świecie. Jednego dnia lubię horrory, po których strach iść kinowym korytarzem, innego zaś wolę komedie, na których będę się beztrosko śmiał, jak kilkuletni chłopczyk. Innymi dniami  spędzam dnie na oglądaniu batmana albo supermana. Zobaczycie tu recenzje takich aut, które dużo palą, a ich silniki zapewniają niesamowite emocje, innego dnia będę prezentował małe autka, które mało palą i bardziej są dedykowane kobietom. Robię to na co mam ochotę i kiedy mam na to ochotę, na pewno moje teksty nie będą obiektywne. To mogę wam obiecać w ciemno. Bo ten blog będzie taki jaki Ja jestem, a nie jestem i nigdy nie byłem obiektywny. Zawsze taki sam, wyznający te same wartości i trzymający się tych samych zasad. Uważam takie zachowanie za strasznie nudne, a na pewno nie rozwijające, przynajmniej dla mnie jest. Mój blog przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie potrafią podjąć prostej decyzji - zawsze doszukując się drugiego dna.

Zobacz również

Dołącz do dyskusji