Człowiek uczy się jednak całe życie. Pewnie już zauważyłeś, że korzystam tylko z urządzeń Apple: iPhone, iPad oraz mój najnowszy i najpiękniejszy iMac. Powód mojego umiłowania do marki Apple zostawię na inny tekst.

To nie jest tak, że nie lubię Samsungów. Ja ich po prostu nienawidzę. Trochę przez design, ale głownie przez system. Kiedyś używałem flagowego modelu samsunga, konkurenta iPhone 4s. Zacinał się, a korzystanie z internetu było katorgą, wtedy przeszedłem na iPhone 4s i było o niebo lepiej. Może trafił na jakiś wadliwy model, nie wiem.

Ponieważ jestem artystą i niesamowitym estetą, bardzo dużą uwagę zwracam na wygląd. Na zaprojektowanie czegoś. To jest główny czynnik w ocenianiu rzeczy, które kupuję. Juz galaxy s7 przez swoje „Edge”, bardzo przypadł mnie do gustu.

I wtedy go zobaczyłem

Samsung s8 moim zdaniem, to najlepiej zaprojektowany telefon jaki w życiu widziałem. Jest arcydziełem, to już nie telefon tylko sztuka. Nie wiem czy to zasługa nowego ekranu, czy minimalistycznego podejścia. Przez to, że jest bardzo mało widocznych krawędzi. Bo cały telefon, to praktycznie wyświetlacz. Moim zdaniem model s8 jest tym samym co kiedyś iPhone 4 – biżuterią. Nie samym telefonem, lecz ozdobą.samsung1

Niestety model, którego używałem przez 3 minuty, też się zacinał. Jak tak myśle, to chyba bym przeżył korzystanie z androida dla takiego wyglądu.samsung2

Cena

Teraz iPhone nie jest już dużo droższy od konkurencji. Z tego co widziałem: Samsung i Huawei, mają bardzo porównywalne ceny do iPhone. Mam szczerą nadzieje, że Apple wypuści model 8, na pełnym wypasie. Jak nie będzie piękny, to piekło zamarznie, a ja kupię Samsunga. Nie spodziewałem się, że kiedyś będzie podobać mi się ten telefon, ale sami zobaczcie. Koniec, końców tylko krowa nie zmienia zdania.

A ty biegnący za marzeniami, kupiłbyś samsunga?

Dojechany

Author Dojechany

More posts by Dojechany

Join the discussion 2 komentarze

  • blog.stabrawa napisał(a):

    Doskonale rozumiem Twoje zamiłowanie do marki Apple, bo sama taka jestem. I choć jest to drogi sprzęt, to właśnie mój macbook nigdy mnie nie zawiodł, choć już ma trochę lat i wiele ze mną przeszedł. Nie kupiłabym samsunga głównie dlatego że nie mam ochoty tracić czas na uczenie się nowego telefonu. Zostaję przy jabłku!

  • Ja nigdy nie miałam Samsunga, ale moja siostra miała, i to była tragedia… Ja póki co najbardziej kocham Sony, ale może kiedyś Apple zdoła mnie przekonać 😀

Leave a Reply