Nowe – Mission: Impossible?

Tom Cruise wciela się w postać głównego bohater – Nicka, jedyny powód dla którego udałem się na ten film. Zwiastun nie był najlepszy, ale co to za życie bez ryzyka.

Fabuła niespecjalnie skomplikowana. Nick – żołnierz, który jest też złodziejaszkiem, znajduje grobowiec. W momencie uwolnienia grobowca z rzeki rtęci, dzieją się dziwne rzeczy. Można powiedzieć typowe, dla takiego filmu.

Tak i nie

Oprócz mumii, przewija się wiele innych ciekawych wątków. Część akcji rozgrywa się w instytucie zwalczającym zło. Można zobaczyć probówki z czaskami wampirów, jakieś smoki i wiele innych milusich stworzeń. Osoba prowadząca ten instytut, to uwaga – Dr Jekyll. Dla tych co nie kojarzą, Dr Jekyll zamieniał się w potwora, zwanego Mr. Hyde

Zrzut ekranu 2017-06-25 o 13.14.09

Coś nowego

FIlm skategoryzowany jest jako fantasy/przygodowy, ale dużo więcej możemy w nim znaleźć. Film jest przeplatanką komedii, akcji i horroru. Wszystko zostało skonstruowane ze smakiem. Dawno nie widziałem w kinie tak różnorodnego zestawienia. Momentami czułem dreszczyk emocji, chwilę później już się śmiałem, następnie akcja trzymała mnie w napięciu.

Oprócz komedii 

Jeśli ktoś, nie lubi połączeń tego typu, oraz przeplatających się fabuł z innymi filmami, nie musi się martwić. Film to dużo więcej, niż to co wymieniłem. Warto iść dla widoków, oraz efektów specjalnych. Siedząc i podziwiając wspomnienia mumii, widzimy piękne egipskie piramidy, oraz niesamowitą ilość bogactwa. Aura starożytnych grobowców wywiera niesamowite wrażenie na odbiorcy. Żałuje tylko, że nie udałem się na film w technologi 3D, uważam że warto by było. Film jak najbardziej polecam wszystkim z wyjątkiem zabierania małych dzieci.

A ty biegnący za marzeniami, wiesz kto to Dr Jekyll?

Dojechany

Coś o mnie.. Hm.. Bloger,  Youtube’r, coraz mniej przejmujący się opinią innych, goniący za marzeniami szczęśliwy chłopak. O czym jest mój blog i kanał na youtubie? W zależności od mojego nastroju, który jest dużą zmienną w tym równaniu. Raz lubię ciężko pracować, a raz wyluzować się i obijać przez cały dzień, patrząc w sufit i myślec o innym świecie. Jednego dnia lubię horrory, po których strach iść kinowym korytarzem, innego zaś wolę komedie, na których będę się beztrosko śmiał, jak kilkuletni chłopczyk. Innymi dniami  spędzam dnie na oglądaniu batmana albo supermana. Zobaczycie tu recenzje takich aut, które dużo palą, a ich silniki zapewniają niesamowite emocje, innego dnia będę prezentował małe autka, które mało palą i bardziej są dedykowane kobietom. Robię to na co mam ochotę i kiedy mam na to ochotę, na pewno moje teksty nie będą obiektywne. To mogę wam obiecać w ciemno. Bo ten blog będzie taki jaki Ja jestem, a nie jestem i nigdy nie byłem obiektywny. Zawsze taki sam, wyznający te same wartości i trzymający się tych samych zasad. Uważam takie zachowanie za strasznie nudne, a na pewno nie rozwijające, przynajmniej dla mnie jest. Mój blog przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie potrafią podjąć prostej decyzji - zawsze doszukując się drugiego dna.

Zobacz również

Dołącz do dyskusji