Spalisz się

To jest pewne i nawet nie dyskutuj. Każdy kto nie chodzi na solarium, lub opala się w weekendy nad jeziorem, na pewno się spali. Nie bądź kozakiem, posmaruj się kremem z filtrem UV 30, na pół godziny przed wyjściem i nie narzekaj potem, że cały urlop cierpiałeś.

Braknie ci alkoholu 

Nie ma takich aut, ani samolotów w których Polak mógłby zabrać wystarczającą ilość alkoholu na wakacje. Nawet jeśli jedziesz na dwie noce, na pewno ci braknie.

Nawet przy upałach 50 stopni Celsjusza

 

Znajdą się osoby, chodzące w skarpetkach i sandałach jednocześnie. Jakby miały się przeziębić. Pozostawiam bez komentarza.

 

 

Będziesz narzekać na tłum ludzi

Każdy „Janusz”, chce odpocząć. Nie bądź hejterem. Mamy jedno morze, trzeba się nim podzielić. Będziesz stać w kolejkach, zawsze i wszędzie.

Ukąsi cię w dupę

Jakiś owad, nie możesz być zdziwiony za każdym razem. Weź jakąś maść i ciesz się z wakacji.

Parawany

Temat tak stary, że aż nudny. Moim zdaniem są potrzebne, ponieważ nad polskim morzem wieje wiatr. Jak ci się nie podoba, to wydaj 20 000 złotych i leć na hawaje.

Pogoda

Ulubione zostawiłem na koniec. Na 7 dni urlopu, możesz trafić 7 dni deszczu. Jeśli się nie podoba pogoda, patrz punkt wyżej.

Niby to co napisałem, takie oczywiste. Ale każdy jest zdziwiony, że pada. Każdy narzeka na kolejki i parawany. Każdy się śmieje ze skarpetek i sandałów. Nie ma co się tym wszystkim przejmować. Wyluzujmy się i cieszmy wakacjami.

A ty biegnący za marzeniami, masz przygotowany parawan?

Dojechany