5 rzeczy, które na pewno przydarzą ci się nad Polskim Morzem

Spalisz się

To jest pewne i nawet nie dyskutuj. Każdy kto nie chodzi na solarium, lub opala się w weekendy nad jeziorem, na pewno się spali. Nie bądź kozakiem, posmaruj się kremem z filtrem UV 30, na pół godziny przed wyjściem i nie narzekaj potem, że cały urlop cierpiałeś.

Braknie ci alkoholu 

Nie ma takich aut, ani samolotów w których Polak mógłby zabrać wystarczającą ilość alkoholu na wakacje. Nawet jeśli jedziesz na dwie noce, na pewno ci braknie.

Nawet przy upałach 50 stopni Celsjusza

 

Znajdą się osoby, chodzące w skarpetkach i sandałach jednocześnie. Jakby miały się przeziębić. Pozostawiam bez komentarza.

 

 

Będziesz narzekać na tłum ludzi

Każdy „Janusz”, chce odpocząć. Nie bądź hejterem. Mamy jedno morze, trzeba się nim podzielić. Będziesz stać w kolejkach, zawsze i wszędzie.

Ukąsi cię w dupę

Jakiś owad, nie możesz być zdziwiony za każdym razem. Weź jakąś maść i ciesz się z wakacji.

Parawany

Temat tak stary, że aż nudny. Moim zdaniem są potrzebne, ponieważ nad polskim morzem wieje wiatr. Jak ci się nie podoba, to wydaj 20 000 złotych i leć na hawaje.

Pogoda

Ulubione zostawiłem na koniec. Na 7 dni urlopu, możesz trafić 7 dni deszczu. Jeśli się nie podoba pogoda, patrz punkt wyżej.

Niby to co napisałem, takie oczywiste. Ale każdy jest zdziwiony, że pada. Każdy narzeka na kolejki i parawany. Każdy się śmieje ze skarpetek i sandałów. Nie ma co się tym wszystkim przejmować. Wyluzujmy się i cieszmy wakacjami.

A ty biegnący za marzeniami, masz przygotowany parawan?

Dojechany

Coś o mnie.. Hm.. Bloger,  Youtube’r, coraz mniej przejmujący się opinią innych, goniący za marzeniami szczęśliwy chłopak. O czym jest mój blog i kanał na youtubie? W zależności od mojego nastroju, który jest dużą zmienną w tym równaniu. Raz lubię ciężko pracować, a raz wyluzować się i obijać przez cały dzień, patrząc w sufit i myślec o innym świecie. Jednego dnia lubię horrory, po których strach iść kinowym korytarzem, innego zaś wolę komedie, na których będę się beztrosko śmiał, jak kilkuletni chłopczyk. Innymi dniami  spędzam dnie na oglądaniu batmana albo supermana. Zobaczycie tu recenzje takich aut, które dużo palą, a ich silniki zapewniają niesamowite emocje, innego dnia będę prezentował małe autka, które mało palą i bardziej są dedykowane kobietom. Robię to na co mam ochotę i kiedy mam na to ochotę, na pewno moje teksty nie będą obiektywne. To mogę wam obiecać w ciemno. Bo ten blog będzie taki jaki Ja jestem, a nie jestem i nigdy nie byłem obiektywny. Zawsze taki sam, wyznający te same wartości i trzymający się tych samych zasad. Uważam takie zachowanie za strasznie nudne, a na pewno nie rozwijające, przynajmniej dla mnie jest. Mój blog przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy nie potrafią podjąć prostej decyzji - zawsze doszukując się drugiego dna.

Zobacz również

Dołącz do dyskusji